openteacher - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Add local media
el: Προσθήκη τοπικού μέσου

en: Add remote media
el: Προσθήκη απομακρυσμένου μέσου

en: Name:
el: Όνομα:

en: Question:
el: Ερώτηση:

en: Answer:
el: Απάντηση:

en: Select file(s)
el: Επιλογή αρχείου(ων)

en: Media
el: Μέσο

en: File URL
el: Αρχείο URL

en: Enter the URL of your website or media item.
    Supported video sites:
el: Εισάγετε το URL της ιστοσελίδας ή αντικειμένου μέσου.
    Υποστηριζόμενες ιστοσελίδες βίντεο:

en: Unsupported file type
el: Μη υποστηριζόμενος τύπος αρχείου

en: This type of file is not supported:
el: Αυτός ο τύπος αρχείου δεν υποστηρίζεται:
