openteacher - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Add local media
fi: Lisää paikallista mediaa

en: Add remote media
fi: Lisää etämediaa

en: Name:
fi: Nimi:

en: Question:
fi: Kysymys:

en: Answer:
fi: Vastaus:

en: Select file(s)
fi: Valitse tiedosto(t)

en: File URL
fi: Tiedoston URL

en: Enter the URL of your website or media item.
    Supported video sites:
fi: Anna linkki nettisivuillesi tai mediakohteelle.
    Tuetut videosivut:

en: Unsupported file type
fi: Tiedostomuoto ei ole tuettu

en: This type of file is not supported:
fi: Tämä tiedostotyyppi ei ole tuettu:
