openteacher - en to fy translation catalogue (11 entries)

en: Remove
fy: Fuortsmite

en: Add local media
fy: Foegje lokale media ta.

en: Add remote media
fy: Foegje ôfstansmedia ta

en: Name:
fy: Namme:

en: Question:
fy: Fraag:

en: Answer:
fy: Antwurd:

en: Select file(s)
fy: Selektearje bestân(nen)

en: File URL
fy: Bestâns-URL

en: Enter the URL of your website or media item.
    Supported video sites:
fy: Folje de URL fan jo website of media-item yn.
    Ûnderstipe video-sites:

en: Unsupported file type
fy: Unûnderstipe bestânstype

en: This type of file is not supported:
fy: Dit bestânstype is unûnderstipe:
