openteacher - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Remove
gl: Eliminar

en: Name:
gl: Nome:

en: Question:
gl: Pregunta:

en: Answer:
gl: Resposta:

en: Select file(s)
gl: Seleccionar arquivo(s)

en: File URL
gl: URL do arquivo

en: Enter the URL of your website or media item.
    Supported video sites:
gl: Escribe a URL da túa web ou elemento multimedia.
    Sitios de vídeo soportados:

en: Unsupported file type
gl: Tipo de arquivo non soportado

en: This type of file is not supported:
gl: Este tipo de arquivo non está soportado:
