openteacher - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Question:
pl: Pytanie:

en: Answer:
pl: Odpowiedź:

en: Select file(s)
pl: Wybierz plik(-i)

en: File URL
pl: Adres URL pliku

en: Unsupported file type
pl: Nieobsługiwany typ pliku

en: This type of file is not supported:
pl: Ten typ pliku nie jest obsługiwany:
