openteacher - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Warning
fi: Varoitus

en: Are you sure you want to use another map? This will remove all your places!
fi: Oletko varma, että haluat käyttää muuta karttaa? Tämä toiminto poistaa kaikki paikkasi

en: Map:
fi: Kartta:

en: Add a place by doubleclicking it on the map
fi: Lisää paikka kaksoisklikkaamalla sitä kartalla

en: Places in your test
fi: Paikat kokeilussasi

en: Remove selected place
fi: Poista valitut paikat

en: Add a place by name:
fi: Lisää paikka nimen mukaan:

en: Add
fi: Lisää
