openteacher - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Questions
ar: الأسئلة

en: Answers
ar: الأجوبة

en: Comment
ar: تعليق

en: Title:
ar: العنوان :

en: Question language:
ar: لغة السّؤال

en: Answer language:
ar: لغة الجواب

en: Remove selected row(s)
ar: الغاء السط(و)ر المختارة
