openteacher - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Questions
de: Fragen

en: Answers
de: Antworten

en: Comment
de: Kommentar

en: Title:
de: Titel:

en: Question language:
de: Fragen-Sprache:

en: Answer language:
de: Antwort-Sprache:

en: Remove selected row(s)
de: Die ausgewählte(n) Reihe(n) entfernen
