openteacher - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Questions
eo: Demandoj

en: Answers
eo: Respondoj

en: Comment
eo: Komento

en: Title:
eo: Titolo:

en: Question language:
eo: Lingvo de demando:

en: Answer language:
eo: Lingvo de respondo:

en: Remove selected row(s)
eo: Forigi elektita(j)n vico(j)n
