openteacher - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Questions
es: Preguntas

en: Answers
es: Respuestas

en: Comment
es: Comentario

en: Title:
es: Título:

en: Question language:
es: Idioma de la pregunta:

en: Answer language:
es: Idioma de la respuesta:

en: Remove selected row(s)
es: Quitar filas seleccionadas
