openteacher - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Questions
fi: Kysymyksiä

en: Answers
fi: Vastauksia

en: Comment
fi: Huomautus

en: Title:
fi: Otsikko:

en: Question language:
fi: Kysymyksen kieli:

en: Answer language:
fi: Vastauksen kieli:

en: Remove selected row(s)
fi: Poista valittu/valitut rivi(t)
