openteacher - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Questions
hu: Kérdések

en: Answers
hu: Válaszok

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Title:
hu: Cím:

en: Question language:
hu: Kérdés nyelve:

en: Answer language:
hu: Válasz nyelve:

en: Remove selected row(s)
hu: Kijelölt sorok törlése
