openteacher - en to pt_BR translation catalogue (8 entries)

en: Questions
pt_BR: Perguntas

en: Answers
pt_BR: Respostas

en: Comment
pt_BR: Comentário

en: Comment after answering
pt_BR: Comentar depois de responder

en: Title:
pt_BR: Título:

en: Question language:
pt_BR: Língua da pergunta:

en: Answer language:
pt_BR: Língua da resposta:

en: Remove selected row(s)
pt_BR: Remover a(s) linha(s) selecionada(s)
