openteacher - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Questions
si: ප්‍රශ්න

en: Answers
si: පිළිතුරු

en: Comment
si: නිදර්ශනය

en: Title:
si: මාතෘකාව:

en: Question language:
si: ප්‍රශ්න භාෂාව:

en: Answer language:
si: පිළිතුරු භාෂාව:
