openteacher - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Open from file
cs: Otevřít ze souboru

en: Teach me!
cs: Uč mě!

en: Show results
cs: Zobrazit výsledky

en: &File
cs: S&oubor

en: &New
cs: &Nový

en: &Open
cs: &Otevřít

en: &Save
cs: &Uložit:

en: Save &As
cs: Uložit j&ako

en: &Print
cs: Tisk

en: &Quit
cs: Ukončit

en: &Edit
cs: &Editovat

en: &Settings
cs: Na&stavení

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: &Help
cs: Ná&pověda

en: &Documentation
cs: &Dokumentace

en: &About
cs: O &aplikaci

en: Toolbar
cs: Nástrojová lišta
