openteacher - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Open from file
el: Άνοιγμα από αρχείο

en: Enter list
el: Εισαγωγή λίστας

en: Teach me!
el: Μάθε μου!

en: Show results
el: Προβολή αποτελεσμάτων

en: &File
el: &Αρχείο

en: &New
el: &Νέο

en: &Open
el: &Άνοιγμα

en: &Save
el: &Αποθήκευση

en: Save &As
el: Αποθήκευση &ως

en: &Print
el: &Εκτύπωση

en: &Quit
el: &Έξοδος

en: &Edit
el: &Επεξεργασία

en: &Settings
el: &Ρυθμίσεις

en: &View
el: &Προβολή

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: &Help
el: &Βοήθεια

en: &Documentation
el: &Τεκμηρίωση

en: &About
el: &Σχετικά

en: Toolbar
el: Γραμμή Εργαλείων
