openteacher - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Open from file
eo: Mafermi el dosiero

en: Enter list
eo: Enigi liston

en: Teach me!
eo: Lernu al mi!

en: Show results
eo: Montri rezultojn

en: &File
eo: &Dosiero

en: &New
eo: &Nova

en: &Open
eo: &Malfermi

en: &Save
eo: Kon&servi

en: Save &As
eo: Konservi &kiel

en: &Print
eo: &Presi

en: &Quit
eo: &Eliri

en: &Edit
eo: R&edakti

en: &Settings
eo: &Agordoj

en: &Help
eo: &Helpo

en: &Documentation
eo: &Dokumentado

en: &About
eo: &Pri

en: Toolbar
eo: Ilobreto
