openteacher - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Open from file
fi: Avaa tiedostosta

en: Enter list
fi: Anna lista

en: Teach me!
fi: Opeta minua!

en: Show results
fi: Näytä tulokset

en: &File
fi: &Tiedosto

en: &New
fi: Uusi

en: &Open
fi: &Avaa

en: &Save
fi: Tallenna

en: Save &As
fi: Tallenna &nimellä

en: &Print
fi: T&ulosta

en: &Quit
fi: &Lopeta

en: &Edit
fi: &Muokkaa

en: &Settings
fi: &Asetukset

en: &Help
fi: &Ohje

en: &Documentation
fi: &Dokumentointi

en: &About
fi: &Tietoja

en: Toolbar
fi: Työkalupalkki
