openteacher - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Open from file
gl: Abrir desde ficheiro

en: Enter list
gl: Introducir lista

en: Teach me!
gl: Apréndeme!

en: Show results
gl: Amosar resultados

en: &File
gl: &Ficheiro

en: &New
gl: &Novo

en: &Open
gl: &Abrir

en: &Save
gl: &Gardar

en: Save &As
gl: Gardar &como

en: &Print
gl: &Imprimir

en: &Quit
gl: &Saír

en: &Edit
gl: &Editar

en: &Settings
gl: &Configuración

en: &View
gl: &Ver

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: &Help
gl: &Axuda

en: &Documentation
gl: &Documentación

en: &About
gl: &Sobre

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas
