openteacher - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Correct answer: <b>{answers}</b> [{diff}]
es: Respuesta correcta: <b>{answers}</b> [{diff}]

en: Correct answer: <b>{answers}</b>
es: Respuesta correcta: <b>{answers}</b>

en: Check!
es: ¡Revisar!

en: Correct anyway
es: Corregir de todas formas

en: Skip
es: Omitir

en: Fade duration when wrong (milliseconds)
es: Duración del fundido cuando incorrecta (milisegundos)

en: Lesson
es: Lección

en: Words lesson
es: Palabra de lección
