openteacher - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Correct answer: <b>{answers}</b> [{diff}]
fi: Oikea vastaus:

en: Correct answer: <b>{answers}</b>
fi: Oikea vastaus

en: Check!
fi: Tarkista!

en: Correct anyway
fi: Korjaa joka tapauksessa

en: Skip
fi: Ohita

en: Fade duration when wrong (milliseconds)
fi: Häivytyksen kesto kun menee väärin (millisekunteja)

en: Lesson
fi: Oppitunti

en: Words lesson
fi: Sanojen opettelu
