openteacher - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Correct answer: <b>{answers}</b> [{diff}]
fr: Réponse correcte : <b>{answers}</b> [{diff}]

en: Correct answer: <b>{answers}</b>
fr: Réponse correcte : <b>{answers}</b>

en: Check!
fr: Verifier!

en: Correct anyway
fr: Correct de toute façon

en: Skip
fr: Ignorer

en: Fade duration when wrong (milliseconds)
fr: Durée d'atténuation quand c'est faux (milliseconds)

en: Lesson
fr: Leçon

en: Words lesson
fr: Leçon de mots
