openteacher - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Correct answer: <b>{answers}</b> [{diff}]
fy: Goede antwurd: <b>{answers}</b> [{diff}]

en: Correct answer: <b>{answers}</b>
fy: Goede antwurd: <b>{answers}</b>

en: Check!
fy: Kontrolearje!

en: Correct anyway
fy: Doch goed

en: Skip
fy: Oerslaan

en: Fade duration when wrong (milliseconds)
fy: Duer fan it ferdizenje by in flater (millisekonde)

en: Lesson
fy: Les

en: Words lesson
fy: Wurdsjesles
