openteacher - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Check!
hu: Ellenőrzés!

en: Correct anyway
hu: Javítás mindenképp

en: Skip
hu: Kihagyás

en: Lesson
hu: Lecke

en: Words lesson
hu: Szólecke
