openteacher - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Unsaved data
cs: Neuložená data

en: There are unsaved items or results. Are you sure you want to close?
cs: Některé položky nebo výsledky nejsou uloženy. Opravu chcete zavřít?

en: Warning
cs: Upozornění

en: Are you sure you want to go back to the enter tab? This will end your lesson!
cs: Opravdu se chcete vrátit na vstupní list? Toto ukončí vaši lekci!

en: Not enough items
cs: Nedostatek položek

en: You need to add items to your test first
cs: Nutno přidat položky do vašeho prvního testu
