openteacher - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Unsaved data
nl: Onopgeslagen data

en: There are unsaved items or results. Are you sure you want to close?
nl: Er zijn onopgeslagen items of resultaten. Weet u zeker dat u dit wilt sluiten?

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Are you sure you want to go back to the enter tab? This will end your lesson!
nl: Weet u zeker dat u terug wilt naar de invoertab? Het zal uw les beëindigen!

en: Not enough items
nl: Niet genoeg items

en: You need to add items to your test first
nl: Voeg eerst item toe aan uw toets
