openteacher - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Unsaved data
pl: Niezapisane dane

en: There are unsaved items or results. Are you sure you want to close?
pl: Istnieją niezapisane elementy lub wyniki. Czy na pewno chcesz zamknąć?

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Are you sure you want to go back to the enter tab? This will end your lesson!
pl: Czy na pewno chcesz wrócić na kartę wprowadzania? W ten sposób zakończysz lekcję!

en: Not enough items
pl: Zbyt mało elementów

en: You need to add items to your test first
pl: Musisz najpierw dodać elementy do testu
