openteacher - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Unsaved data
tr: Kaydedilmemiş veri

en: There are unsaved items or results. Are you sure you want to close?
tr: Kaydedilmemiş veri ya da sonuçlar var. Kapatmak istediğinizden emin misiniz?

en: Warning
tr: Uyarı

en: Are you sure you want to go back to the enter tab? This will end your lesson!
tr: Giriş sekmesine geri dönmek istediğinize emin misiniz? Bu işlem dersinizi sonlandıracaktır!

en: Not enough items
tr: Yeterli öğe yok

en: You need to add items to your test first
tr: Öncelikle testinize öğeler eklemelisiniz
