openteacher - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Interval
es: Intervalo

en: Lesson type
es: Tipo de lección

en: Maximum size of group
es: Tamaño máximo de grupo

en: Minimum amount of questions asked
es: Cantidad mínimo de preguntas

en: Percent right before known
es: Porcentaje correctos previo conocimiento
