openteacher - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Interval
fi: Aikaväli

en: Lesson type
fi: Opettelun tyyppi

en: Maximum size of group
fi: Ryhmän maksimikoko

en: Minimum amount of questions asked
fi: Minimimäärä kysymyksiä, mitä kysytään

en: Percent right before known
fi: Prosenttia tiedetty, kunnes lasketaan tiedetyksi
