openteacher - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Interval
fy: Ynterval

en: Lesson type
fy: Lestype

en: Maximum size of group
fy: Maksimumgrutte fan de groep

en: Minimum amount of questions asked
fy: Minimumtal fragen om te freegje

en: Percent right before known
fy: Prosint goed foar bekend achtsje
