openteacher - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Unnamed
el: Ανώνυμο

en: Word lesson: %s
el: Μάθημα λέξεων: %s

en: Empty question or answer
el: Κενή ερώτηση ή απάντηση

en: Please enter at least one question and one answer for every word.
el: Παρακαλώ εισάγετε τουλάχιστον μια ερώτηση και μια απάντηση για κάθε λέξη.

en: Create words lesson
el: Δημιουργία μαθήματος λέξεων
