openteacher - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Unnamed
es: Sin Nombre

en: Word lesson: %s
es: Lección de palabra: %s

en: Empty question or answer
es: Pregunta o respuesta vacía

en: Please enter at least one question and one answer for every word.
es: Por favor ingrese al menos una pregunta y una respuesta para cada palabra.

en: Create words lesson
es: Crear lección de palabras
