openteacher - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Unnamed
fi: Nimeämätön

en: Word lesson: %s
fi: Sanojen opettelu: %s

en: Empty question or answer
fi: Tyhjä kysymys tai vastaus

en: Please enter at least one question and one answer for every word.
fi: Anna vähintään yksi kysymys tai vastaus jokaiselle sanalle

en: Create words lesson
fi: Luo sanalista
