openteacher - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Unnamed
fr: Sans nom

en: Word lesson: %s
fr: Leçon de mot: %s

en: Empty question or answer
fr: Question ou réponse vide

en: Please enter at least one question and one answer for every word.
fr: Veuillez saisir au moins une question et une réponse pour chaque mot.

en: Create words lesson
fr: Créer une leçon de mots
