openteacher - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Unnamed
ru: Безымянный

en: Word lesson: %s
ru: Словарный урок: %s

en: Empty question or answer
ru: Пустой вопрос или ответ

en: Please enter at least one question and one answer for every word.
ru: Пожалуйста, введите хотя бы один вопрос и один ответ для каждого слова.

en: Create words lesson
ru: Создать словарный урок
