openteacher - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Unnamed
tr: İsimsiz

en: Word lesson: %s
tr: Kelime dersi: %s

en: Empty question or answer
tr: Boş soru veya cevap

en: Please enter at least one question and one answer for every word.
tr: Lütfen her kelime için en az bir soru ve bir de cevap giriniz.

en: Create words lesson
tr: Kelimeler dersi oluştur
