openteacher - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Introduction
de: Einführung

en: Choose an image
de: Wählen Sie ein Bild

en: Click here to choose a location
de: KLicken Sie hier, um einen Speicherort zu wählen

en: Location:
de: Speicherort:

en: Images ({extensions})
de: Bilder ({extensions})

en: Make image ready
de: Bild fertig machen
