openteacher - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: This wizard will guide you through the process of creating a word list from a scan or picture of a physical word list. Click 'Next' to start.
pl: Ten kreator poprowadzi cię przez proces tworzenia listy słów z obrazu przedstawiającego takiego listę (np. z zeskanowanej kartki ze słowami). Kliknij 'Dalej', aby rozpocząć.

en: Choose an image
pl: Wybierz obraz

en: Please choose the location of the scan or picture of the physical word list on your system below.
pl: Wybierz lokalizację obrazu zawierającego listę słów.

en: Click here to choose a location
pl: Kliknij tutaj, aby wybrać lokalizację

en: Location:
pl: Lokalizacja:

en: Images ({extensions})
pl: Obrazy ({rozszerzenia})

en: Make image ready
pl: Przygotuj obraz

en: Please make sure the image is rotated completely upright with the rotation slider under this text:
pl: Upewnij się, że obraz jest obrócony całkowicie do pionu, używając poniższego suwaka do obracania obrazu:

en: When the image is completely upright, make a selection on the image with the mouse with in the left top the first question to include and in the right bottom the last answer to include. Click 'Next' when done.
pl: Po obróceniu obrazu całkowicie do pionu zaznacz za pomocą myszy odpowiednią część obrazu, tak aby w lewym górnym rogu znalazło się pierwsze pytanie do uwzględnienia, a w prawym dolnym rogu ostatnie pytanie do uwzględnienia. Po zaznaczeniu odpowiedniego fragmentu obrazu kliknij 'Dalej'.

en: No selection was made
pl: Niczego nie zaznaczono

en: No selection was made. Please try again.
pl: Niczego nie zaznaczono. Spróbuj ponownie.

en: Recognizing word list...
pl: Rozpoznawanie listy słów...

en: Down here, you can see a preview of the result. There will probably be some wrongly recognized words in there, but the structure of the word list should be recognizable. If not, click 'Back' and try again. Otherwise, click 'Finish'.
pl: Tutaj, w dolnej części możesz zobaczyć podgląd. Prawdopodobnie niektóre słowa będą rozpoznane błędnie, ale struktura listy słów powinna zostać zachowana. Jeśli tak nie jest, kliknij 'Wstecz' i spróbuj ponownie. W przeciwnym razie kliknij 'Zakończ'.

en: Result preview
pl: Podgląd wyników

en: Create words lesson from a scan or picture
pl: Utwórz lekcję słów z obrazu (np. zeskanowanej kartki)

en: Words lesson from picture
pl: Lekcja słów z obrazu
