openteacher - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Core developer
cs: Hlavní vývojář

en: Patches contributor
cs: Přispěvovatel oprav

en: Debian/Ubuntu packager
cs: Tvůrce balíčku pro Debian/Ubuntu

en: Artwork
cs: Grafika

en: Translator (%s)
cs: Překladatel (%s)
