openteacher - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Core developer
es: Desarrollador de núcleo

en: Patches contributor
es: Contribuidor de parches

en: Debian/Ubuntu packager
es: Empaquetador Debian/Ubuntu

en: Artwork
es: Arte

en: Topography maps
es: Mapas topográficos

en: Chat channel spammer
es: Spammer de canal de chat

en: Translator (%s)
es: Traductor (%s)
