openteacher - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Core developer
fi: Pääkehittäjä

en: Patches contributor
fi: Paikkojen avustaja

en: Debian/Ubuntu packager
fi: Debianin/Ubuntun pakkaaja

en: Artwork
fi: Graafinen ilme

en: Topography maps
fi: Topografiset kartat

en: Chat channel spammer
fi: Keskustelukanavan spämmääjä

en: Translator (%s)
fi: Kääntäjä (%s)
