openteacher - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Core developer
fy: Kern-ûntwikkelder

en: Patches contributor
fy: Oandrager fan ferbetteringen

en: Debian/Ubuntu packager
fy: Debian/Ubuntu pakketmakker

en: Artwork
fy: Ôfbyldingsmakker

en: Topography maps
fy: Topografykaarten

en: Chat channel spammer
fy: Petearkanaal unfeilichmakker

en: Translator (%s)
fy: Oersetter (%s)
