openteacher - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Core developer
nl: Kernontwikkelaar

en: Patches contributor
nl: Aanleveraar van verbeteringen

en: Artwork
nl: Artistieke bijdragen

en: Topography maps
nl: Topografiekaarten

en: Chat channel spammer
nl: Chatkanaalspammer

en: Bug hunter
nl: Bugjager

en: Translator (%s)
nl: Vertaler (%s)
