openteacher - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Core developer
pl: Główny autor

en: Patches contributor
pl: Twórca łat

en: Debian/Ubuntu packager
pl: Twórca pakietów Debian/Ubuntu

en: Artwork
pl: Szata graficzna

en: Topography maps
pl: Mapy topograficzne

en: Bug hunter
pl: Wyszukiwanie błędów

en: Translator (%s)
pl: Tłumacz (%s)
