openteacher - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: SYNOPSIS
pl: SKŁADNIA

en: DESCRIPTION
pl: OPIS

en: OPERATION
pl: DZIAŁANIE

en: After startup, OpenTeacher allows you to load a lesson or to create one.
pl: Po uruchomieniu programu OpenTeacher możesz załadować lekcję lub utworzyć nową.

en: Lessons can be loaded from both files and the internet.
pl: Lekcje można ładować zarówno z plików, jak też z Internetu.

en: There are a number of different lesson types: you can use OpenTeacher to learn vocabulary, geography and media.
pl: Istnieje kilka różnych rodzajów lekcji: programu OpenTeacher można używać do nauki słownictwa, geografii i multimediów.

en: Also, OpenTeacher has a typing lesson course built in.
pl: Ponadto, OpenTeacher ma wbudowany kurs pisania na klawiaturze.

en: When you open a lesson you can view the items in that lesson or enter new ones, and learn those items.
pl: Po otwarciu lekcji można przeglądać jej zawartość, wpisywać nowe elementy lub rozpocząć naukę.

en: At the end of the session, you can view your results.
pl: Po zakończeniu sesji można obejrzeć swoje wyniki.

en: Also, it's possible to browse results of older tests.
pl: Jest również możliwe przeglądanie wyników starszych testów.

en: OPTIONS
pl: OPCJE

en: show a help message
pl: wyświetla pomoc

en: run {name} as specified by {profile}, {profile} should be one of:
pl: uruchom {name} tak jak określono w {profile}, {profile} powinien być jednym z poniższych:

en: (advanced)
pl: (zaawansowane)

en: AUTHOR
pl: AUTOR

en: Contact: {email}
pl: Kontakt: {email}
