openteacher - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Select category
ru: Выберите категорию

en: Please select a category
ru: Пожалуйста, выберите категорию

en: Select list
ru: Выберите список

en: Please select a list
ru: Пожалуйста, выберите список

en: Import from studystack.com
ru: Импорт с studystack.com

en: The word list was imported from Study Stack successfully.
ru: Список слов успешно импортирован с Study Stack.

en: No Study Stack connection
ru: Отсутствует подключение к Study Stack

en: Study Stack didn't accept the connection. Are you sure that your internet connection works and http://www.studystack.com/ is online?
ru: Сайт Study Stack не отвечает. Вы уверены, что ваше интернет-соединение работает и studystack.com доступен?
