openteacher - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Select category
tr: Kategori seç

en: Please select a category
tr: Lütfen bir kategori seşin

en: Select list
tr: Liste seç

en: Please select a list
tr: Lütfen bir liste seçin

en: Import from studystack.com
tr: studystack.com'dan içe aktar

en: The word list was imported from Study Stack successfully.
tr: Kelime listesi Study Stack'tan başarılı bir şekilde içe aktarıldı.

en: No Study Stack connection
tr: Study Stack bağlantısı yok

en: Study Stack didn't accept the connection. Are you sure that your internet connection works and http://www.studystack.com/ is online?
tr: Study Stack bağlantıyı onaylamadı. İnternet bağlantınızın çalıştığından ve http://www.studystack.com/ sitesinin çevirim içi olduğundan emin misiniz?
