openteacher - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Check!
cs: Ověř!

en: You have already tried this character / word
cs: Tento znak/slovo jste již zkoušel

en: Mistakes:
cs: Chyby:

en: hanged man
cs: Oběšenec

en: You lose, the answer was:
cs: Prohrál jste, odpověď byla:

en: Play hangman
cs: Hrát šibenici
