openteacher - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Think about the answer, and press the 'View answer' button when you're done.
cs: Myslete si odpověď a poté klikněte na "Zobrazit odpověď".

en: View answer
cs: Zobrazit odpověď

en: Skip
cs: Přeskočit

en: I was right
cs: Měl jsem pravdu

en: I was wrong
cs: Mýlil jsem se

en: Translation:
cs: Překlad:

en: Think answer
cs: Myslet si odpověď
